Home > TECHNOLOGIA BIGOWANIA SOFT CREASE® > TECHNOLOGIA BIGOWANIA SOFT CREASE® > page

Technologia bigowania Soft Crease®
HLP Klearfold jest nastawiony na błyskawiczny rozwój i badania, co odzwierciedla naszą determinację do pozostania liderem i innowatorem na rynku przejrzystych opakowań plastikowych. Jesteśmy światowym liderem w stosowaniu technologii częstotliwości radiowej (RF) i bigowania Soft Crease®. Podczas gdy inne metody bigowania mogą powodować sztywność lub zmniejszenie trwałości, nasze miękkie bigowanie Klearfold jest bardziej wytrzymałe, lepiej się zgina i zachowuje wyraźny kształt.

Opracowaliśmy łaczenie (”klejenie”) plastikowych pudełek metodą RF a także mniej szkodliwe dla środowiska materiały takie jak APET i RPET. W rezultacie uzyskaliśmy opakowanie z pierwszorzędnym wyglądem i właściwościami.

Uniwersalność i spójność miękkiego bigowania umożliwia osiąganie najlepszej wydajności podczas ręcznego lub automatycznego pakowania produktów.

W przypadku ręcznego pakowania towaru, nie ma lepszego rozwiązania niż nasz Soft Crease® z automatycznie składanym dnem. Opakowania z automatycznym dnem składa się błyskawicznie i łatwo, a badania wykazały znaczące oszczędności kosztów pracy,aż do 30% w porównaniu ze standardowym opakowaniem.

Uniwersalność miękkiego bigowania, niezrównane doświadczenie, efektywne rozłożenie opakowań z automatycznym dnem na arkuszu, plus wręcz artystyczne klejenie, połączone razem sprawiają, że nasze opakowania z automatycznym dnem posiadają atrakcyjną cenę dla naszych klietów.


Obejrzyj prezentację miękkiego bigowania          

Watch Our Video