Home > OPAKOWANIA WIZUALIZACYJNE > Klearfold ® Keeper > page

Klearfold® Keeper


InSight®


Klearfold Keeper to unikatowy, oczekujący na opatentowanie system pakowania, który łączy drukowane plastikowe rękawy oraz wytłaczane próżniowo tacki (zginane lub standardowe) do produkcji wyróżniających się i dobrze zabezpieczonych przed próbą otwarcia opakowań transparentnych. Jest to system ekonomiczny, który umożliwia oszczędności materiału i pracy manualnej. 

Tacki formowane próżniowo Klearfold Keeper są dopasowywane do kształtu produktu, przytrzymują go bezpiecznie na miejscu i jednocześnie zabezpieczają przed uszkodzeniami podczas dystrybucji. Dzięki temu towar można łatwo i szybko pakować. Produkt jest wkładany do tacki, a następnie wsuwany do rękawa z góry lub dołu. Zaginane zakładki na rękawach zatrzaskują się na kołnierzu tacki, blokując bezpiecznie dwa elementy. Zakładki znajdują się w jednej linii z fałdami rękawów, co znacząco poprawia ich wytrzymałość; mocują się na kołnierzu, który jest najtrwalszym elementem tacki. Cechy te sprawiają, że produkt jest bezpiecznie zamknięty i nie ma potrzeby dodatkowego stosowania plomb, zgrzewania dźwiękowego, cieplnego lub RF. 

Unikatowy sposób zamykania bigowanych zakładek oferuje nieskończone możliwości dla kształtów i designów profili, włączając kocie oko, owal, okręg, kwadrat, prostokąt itd. Struktury mogą mieć zakrzywione lub proste panele lub oba jednocześnie i mogą być zaprojektowane do wkładania produktu od góry lub z boku. 

Wycięcie na kciuk w rogu umożliwia unikatowy i łatwy sposób otwierania. Usunięcie wycięcia na kciuk usuwa także blokadę pozwalając tacce na łatwe uwolnienie się z rękawa. Ponieważ rękaw pozostaje nietknięty, taca może zostać wsunięta do rękawa i opakowanie może zostać użyte ponownie.


Obejrzyj prezentację Klearfold Keeper          

Watch Our Video