Home > OPAKOWANIA WIZUALIZACYJNE > Składane opakowania transparentne > page

OPAKOWANIA z przejrzystego składanego plastiku Klearfold®
Składane opakowania Klearfold tworzą silne wrażenie przeźroczystości i są najlepszym sposobem prezentacji twoich produktów. Dostępne są w szerokim wachlarzu materiałów i aby stworzyć idealny wygląd, mogą być dekorowane przy użyciu offsetu, fleksografiki lub sitodruku oraz wielu efektów specjalnych.

Jesteśmy światowym liderem w stosowaniu technologii częstotliwości radiowej (RF) i bigowania Soft Crease®.  W porównaniu do opakowań plastikowych z twardym lub perforowanym zginaniem, Soft Crease®zgina dokładnie, zapewniając wyraźny kształt, opakowanie jest bardziej wytrzymałe i umożliwia najlepszą wydajność przy ręcznym lub zautomatyzowanym pakowaniu, jednocześnie oszczędzając koszty robocizny. Nasz unikatowy system miękkiego bigu, który stosujemy do pudełek z APET I RPET jest mniej szkodliwy dla środowiska naturalnego.

W przypadku ręcznego pakowania towaru, nie ma niczego lepszego od naszego miękko giętego opakowania z automatycznie składanym dnem.  Składa się je szybko i łatwo , a badania wykazały znaczne oszczędności kosztów pracy, do 30% w porównaniu ze standardowym opakowaniem. 

Watch Our Video